Огляд бюджетного рюкзака Crivit ADF 25 л.

     Будучи в Берліні, спокусився на недорогий легкий рюкзак Crivit із системою вентильованої спини.  Даний бренд - прайвет-лейбл* німецької мережі супермаркетів Lidl, і поєднює під собою недорогі товари для активного відпочинку.
     Збираючись у мандрівку із зими в літо на яхтинг на Канарах, поставив собі за мету вмістити все в 25 л. заплічника Crivit. Це було важливо ще й тому, що його габарити впритик проходили жорсткі вимоги до безкоштовної поклажі авіакомпанії WizzAir. Мені це вдалось, і в рюкзаку навіть залишалось місце, адже теплі речі були на мені. Справжні випробування почались на Тенеріфе, бо весь теплий одяг перекочував до Крівіт, і він аж тріщав. Але все по-порядку))

Заплічник Crivit ADF 25 л.:

     Маркування його мені взнати не вдалось, адже точно з такою назвою та системою спини продавався ще й рюкзак для велосипедистів)) Різняться формою (для туризму - паралелепіпед)), вело - обтічний), матеріалом бічних кишень - сітка / еластична тканина, наявність кріплення трекпалиць / велошолому відповідно.

Плюсом туристичного є те, що завдяки формі, заповнений він "стоїть", а це зручно в транспорті чи при таборуванні.
 • Ціна: 15 євро (розпродаж).
 • Матеріал не маркий - завдяки гладкій нитці та щільному плетиву порохнява та бруд не пристає (а ночував в глиняній печі, простував порошним вулканічним попелом...). Низ та дно пошиті із товстішого чорного матеріалу, що розрахований а підвищене тертя.

 • Тканина - 100% поліестер, плетиво - ріп-стоп. Тканина тонка, але навантаження тримає. Єдине - по шві над передньою кишенею в місці найбільшого натягу утворилось розходження плетива (на фото), але при цьому розривів нема. Для справедливості скажу, що трамбував Crivit добряче, і частенько було складно застібнути блискавку.
 • Лямки: порівняно широкі, зручні, не відчував дискомфорту на плечах навіть при перевантаженому заплічнику. Мають на собі шлейки для фіксації питної трубки та грудну стяжку.
 • Пояс: тонкий, на полегшених фастексах - тільки для фіксації рюкзака до тіла.
 • Світовідбиваючий принт 3М Scotchlite - що приємно, заплічник видно при попаданні світла.
 • Дощова накидка: яскраво жовтого кольору із 3М Scotchlite прямокутником, ховається в кишеньку дна. Проте, рейнкавер куценький - заповнений вщент Крівіт повністю не накриває - не вистачає довжини, хоча по ширині закриває і пляшки в бокових кишенях.
 • Система утяжки: еластична гумка на кордлоці спереду слугує утяжкою та для фіксації зовнішніх речей - носив там свій дощовик.
 • Кишені: 4 шт. - передня глибока, дві бокові еластичні (1 л. пляшку тримають добре, 1,5 - уже бовтається), внутрішня - для питної системи.
 • Вихід для трубки питної системи - над кріпленням верхніх лямок.
 • Фурнітура: полегшена - з невеликою вагою та розмірами. Виробник невідомий, але працює справно.
 • Фіксація трекпалок: з двох сторін еластичні гумки на кордлоках + петлі внизу. Одну гумку я зняв, а в отвори кріплення вставив карабінчик - так отримав місце для підвісу Мишка і Сніжка))
 • Якість пошиття - проколів не виявив. Де-не-де всередині стирчали ниткі зі швів - але то не гандж за таку ціну))
Рюкзак достатньо продуманий, я б сказав легкохідний - легкі та тонкі матеріали, полегшена фурнітура, відсутність зайвих деталей.

А тепер про основний момент, через який купив цей запчник - система ADF:
 • Air Dynamic Flow System - система динамічного провітрювання спини.
 • Полягає в сітці, що натягнута на каркасі з ламінованого фібергласу. Каркас утворює вигин-проміжок між спиною, на яку лягає крупна сітка, та задньою стінкою рюкзака.
 • Каркас 2,3 мм товщиною (Exos 48 - 6 мм).
     Схожу систему зацінив на улюбленому Exos 48 л. (на фото для порівняння).

     Але є одне але)): при повному завантаженні Crivit проміжок між сіткою та задньою
стороною рюкзака пропадає(( В Оспреї цьому запобігає внутрішня розпірка, якої в Крівіт нема. Проте її нескладно зробити із двох пластикових хомутиків - вони триматимуть каркас вигнутим та не даватимут задній стінці лягати на сітку.  Не Ексос, звичайно, але вентиляцію покращить.

Підсумовуючи:
     Витримавши перегрузи 10-ти денної мандрівки з трекінгом по Тенерифе, та місячне використання в місті, можу сказати:
     Crivit ADF 25 л. непоганий варіант для походу / мандрівки вихідного дня, особливо влітку - легкий, продуманий, спина добре вентилюється, в міру зручний, на плечах сидить добре. Важко брудниться та легко чиститься, має світловідбиваючі принти... В принципі, для таких мандрів він і розроблений.
    Але це при умові, що його не перевантажуєш як по вазі, так і по об'єму. Інакше - проміжок для вентиляції спини пропадає, тканина починає здавати... Повноцінним туристичним його назвати важко в плані 100% надійності. В тривалу мандрівку краще перестрахуватись і взяти більш міцного побратима - заплічник перевіреного турбренду. 
Мандруй легко! ;)

*прайвет-лейбл - товари, що випускаються ексклюзивно для конкретної торгової мережі.


Приєднуйся в Facebook та Instagram - дружитемемо!)


Сподобалась стаття - пошир для друзів!

Популярні публікації